Videojet Kozmetik ve Ev Bakımı Sektörü Merkezi

vf-sprecher-brewery-us

Sürekli değişen dünyamızda markaları çalışma şekillerini değiştirmeye zorlayan şartlara göz atın

Çok geniş bir uygulama yelpazesinin bulunduğu, ambalaj türü ve malzemelerinin üründen ürüne değişiklik gösterdiği bir sektörde, sürekli değişime ayak uydurabilecek esnekliğe sahip olmak çok önemlidir. Daha da önemlisi, bu değişiklikleri uygularken bir yandan da operasyonel verimliliğin artırılması ve markanızın korunmasıdır. Kodlama ve markalama, üretim sürecinizin küçük bir parçasıdır, ancak bu işlemlerde yapılacak bir geliştirme genel üretkenliğinizde önemli bir fark yaratabilir.


1-home-cosmetic

Nasıl kodlayacağınızı belirleyen trendlere bakın

Tüketici taleplerinden sektör gereksinimlerine kadar, ürün kodlamada değişiklikler yapmayı gerektiren unsurları öğrenin
2-home-cosmetic

Hangi yüzey için hangi kodlama çözümü?

Videojet’in kozmetik, kişisel bakım ve ev bakımı ürünlerinin üretim hattı kodlama zorluklarını tüm rakiplerinden daha iyi anlaması hakkında daha fazla bilgi edinin.
3-home-cosmetic

Markanızı korumak için sahte ürünlerle mücadele etme

Kodlama ve markalama teknolojisinin markalarınızı, kar oranlarınızı ve tedarik zinciri güvenliğinizi korumanıza nasıl yardımcı olabileceğine bakın.
4-home-cosmetic

UDI uyumluluğu hakkında bilmeniz gerekenler

Ürünleriniz, Sınıf II tıbbi cihaz olarak mı kabul ediliyor? Bu sorunun yanıtı Evet ise, benzersiz cihaz tanımlama kodlarına yönelik FDA mevzuatına uymanız gerekir.
5-home-cosmetic

En iyi performansı sağlayan mürekkepler ve tüketim malzemeleri

Kaliteli üretim süreçlerinin nasıl birinci sınıf kodlama performansı sağladığına göz atın.
6-home-cosmetic

Üretim hattı verimliliği

Yenilikçi kodlama çözümleri ile operasyonel verimliliği nasıl artırabileceğinize, hat duruş süresini en aza indirebileceğinize, israfı ve yeniden yazdırma miktarını azaltabileceğinize bakın.
cosmetic-section-banner-hero

En yeni teknolojileri üretim hatlarında görün

En son kodlama ve markalama yeniliklerinin size ne avantajlar sağlayabileceğini görmek için video merkezimizi ziyaret edin.Teknolojilerimiz