TIJ Technology
Sektördeki trendler ile en yeni kodlama ve markalama çözümleri hakkında haberler ve öneriler almak için kaydolun.


Videojet termal inkjet çeşitlerini inceleyinBir teknoloji seçin

        Videojet 8510 termal inkjet kodlama sistemleri

Videojet 8510

Wolke m600 touch ve Videojet 8510, HP®’nin termal mürekkep püskürtme (TIJ) teknolojisini kullanan yüksek çözünürlüklü yazıcılardır. Bu çok yönlü termal inkjet kodlama sistemleri, kolay işletim için büyük bir CLARiTY® dokunmatik ekranlı arayüze sahiptir, aynı zamanda Videojet'in CLARiTY® yazılım tabanlı yazıcılarını kullananlar için ortak bir görünüm sunar. m600 touch ve 8510, temel alfasayısal kodlardan karmaşık barkodlara ve grafiklere kadar hızlı üretim hatlarında çok çeşitli kodları yazdırma yeteneğine sahiptir.
Videojet 8610 termal inkjet kodlama sistemleri

Videojet 8610

Videojet 8610, MEK sıvılarını kullanmak üzere tasarlanmış devrim niteliğinde, amaca yönelik bir kartuş kullanır. Şimdi, folyo, film, plastik ve kaplamalı kağıtlar üzerinde net ve tekrarlanabilir kodlar gerektiren uygulamalarda termal mürekkep püskürtme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Gıda işleme, kozmetik ve ilaç uygulamaları için ideal olan 8610, müşteriye yönelik bilgilerin ve tedarik zinciri bilgilerinin yüksek çözünürlüklü baskısını inanılmaz kolay çalışmayla birleştiriyor.
Wolke m600 oem

Wolke m600 oem

Wolke m600 oem Termal Inkjet (Mürekkep Püskürtmeli) Yazıcı, takip ve izleme uygulamalarında altın standardı belirlemektedir. Tasarımı akıllı, yapısı ise pratik olan m600 oem, sektörün en güçlü veri işleme ve küresel izleme ve takip yetenekleriyle birlikte entegrasyonda çığır açan bir çok yönlülük sunuyor. İlaç ambalajlama uygulamalarında bugünün ve geleceğin serileştirme gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Kaydolarak, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Ev Bakımı ürünleri ile ilgili en son haberleri alın

Videojet İletişim

Satış: 0(216) 469 7982
Teknik Destek: 0216 569 7323

Yazılı Canlı Görüşme

Email Gönderin

Bizi Takip Edin:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.