Kozmetik Sektörü Lazer Markalama Çözümleri

TIJ Technology

Videojet termal inkjet çeşitlerini inceleyin


Bir teknoloji seçin

        8510-pd-image

Videojet 8510

Wolke m600 touch ve Videojet 8510, HP®’nin termal mürekkep püskürtme (TIJ) teknolojisini kullanan yüksek çözünürlüklü yazıcılardır. Bu çok yönlü termal inkjet kodlama sistemleri, kolay işletim için büyük bir CLARiTY® dokunmatik ekranlı arayüze sahiptir, aynı zamanda Videojet’in CLARiTY® yazılım tabanlı yazıcılarını kullananlar için ortak bir görünüm sunar. m600 touch ve 8510, temel alfasayısal kodlardan karmaşık barkodlara ve grafiklere kadar hızlı üretim hatlarında çok çeşitli kodları yazdırma yeteneğine sahiptir.
Videojet 8610

Videojet 8610, MEK sıvılarını kullanmak üzere tasarlanmış devrim niteliğinde, amaca yönelik bir kartuş kullanır. Şimdi, folyo, film, plastik ve kaplamalı kağıtlar üzerinde net ve tekrarlanabilir kodlar gerektiren uygulamalarda termal mürekkep püskürtme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Gıda işleme, kozmetik ve ilaç uygulamaları için ideal olan 8610, müşteriye yönelik bilgilerin ve tedarik zinciri bilgilerinin yüksek çözünürlüklü baskısını inanılmaz kolay çalışmayla birleştiriyor.
8610-pd-image
m600-oem-pd-image

Wolke m600 oem

Wolke m600 oem Termal Inkjet (Mürekkep Püskürtmeli) Yazıcı, takip ve izleme uygulamalarında altın standardı belirlemektedir. Tasarımı akıllı, yapısı ise pratik olan m600 oem, sektörün en güçlü veri işleme ve küresel izleme ve takip yetenekleriyle birlikte entegrasyonda çığır açan bir çok yönlülük sunuyor. İlaç ambalajlama uygulamalarında bugünün ve geleceğin serileştirme gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.