Hakkımızda

Neredeyse tüm uygulamalar için kodlama, markalama ve etiketleme çözümleri

Videojet; yiyecek, içecek, farmasötik, kişisel bakım, elektronik, kimya ve uzay-havacılık alanları da dahil olmak üzere çok farklı sektörlere yönelik olarak ürün ve koli kodlama çözümlerinin önde gelen sağlayıcısıdır. Uptime Peace of Mind® marka sözümüz, Videojet’in müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlediği ve güvenilir performans için ekipmanların, sarf malzemelerinin ve desteğin doğru bir bileşimini sunduğu anlamına gelir.

Küresel kodlama ve markalama lideri olarak, Videojet tüm dünyada 325.000’den fazla birime sahiptir. Müşteriler ürünlerimizi sektör ve mevzuat uyumluluğundan farklılaştırma ve marka koruması sağlamak amacıyla tedarik zinciri ve lojistik ihtiyaçlarına kadar olan çeşitli işletme ihtiyaçlarını ele almak için kullanır. Videojet Sürekli Mürekkep Püskürtme, Lazer, Termal Transfer Üst Baskı, Drop-On-Demand Mürekkep Püskürtme, Termal Mürekkep Püskürtme ve Etiket Baskısı ve Uygulama ekipmanları da dahil olmak üzere sektördeki en geniş yazdırma ve kodlama çözümleri yelpazesini sunar.

Videojet’in ambalaj kodlama yönetim ve ağ yazılımı, Kod Güvencesi özellikleri sayesinde kod hatalarının azaltılmasını sağlar. Aynı zamanda Takip ve İzleme, marka koruma ve oyun uygulamaları için serileştirme yazılımı çözümleri de sunarız.

Sektördeki en büyük doğrudan fabrika servisini sunan Videojet, müşterilerinin ekipman yatırımlarının ilk satın alımdan sonra güvenilir şekilde uzun süre çalışmasını sağlamak için özel olarak oluşturulmuş servis ve destek teklifleri yelpazesi sunacak şekilde benzersiz bir konuma sahiptir.

40 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinde memnun müşteriler

Videojet en üst düzeyde güvenilirlik, verimlilik, çalışma kolaylığı ve daha az bakımla performans göstermek için tasarlanan kaliteli ekipmanlar, sarf malzemeleri ve servisler sunmaya kararlıdır. Erişilemeyen ürün performansımızla ve küresel servis ağımızla, geniş teknoloji çeşitliliği, en yüksek kesintisiz çalışma süresi ve en düşük sahip olma maliyeti aracılığıyla doğru kodlama ve markalama çözümlerini müşterilerimize sunmaya kararlıyız. Dağıtım ağımız, 150’den fazla dağıtımcıyı ve küresel düzeyde lider OEM’leri ve 3000’den fazla Videojet personelinin çalıştığı dünyanın çeşitli yerlerinde 30 doğrudan operasyon merkezini içerir.

Videojet, markalama ve kodlama ihtiyaçlarınızı destekleyecek güvenilir ve ehil bir iş ortağıdır.

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
0(216) 469 7982