CIJ Technology
Sektördeki trendler ile en yeni kodlama ve markalama çözümleri hakkında haberler ve öneriler almak için kaydolun.


Videojet kozmetik sektörü inkjet çeşitlerini inceleyinBir teknoloji seçin

        Videojet 1710 inkjet kodlama makinası

Videojet 1710

Koyu renk veya markalanması zor malzemeler üzerinde kolayca okunabilir değişken veri kodları gerektiren uygulamalar için Videojet, 1710 küçük karakterli mürekkep püskürtmeli inkjet modelini tasarlamıştır. Bu yazıcı, renkli cam, hortum, plastik kablo ve koyu renk mukavva gibi boya bazlı mürekkeplerin etkili olmadığı yüzeylerde parlak, temiz kodlar oluşturmak üzere yüksek netlikte, pigmentli mürekkepler kullanır. Birçok dilde çeşitli yazı tiplerini, aynı zamanda doğrusal barkodları, 2D DataMatrix kodlarını, özel logoları ve grafikleri yazma kapasitesine sahiptir.
Videojet 1620 HR inkjet kodlama makinası

Videojet 1620 HR

Baskı boyutu ve netlik son derece önemli olduğunda, Videojet Yüksek Çözünürlüklü (HR) inkjet, istediğinizi elde etmenizi sağlar. En küçük baskı yüksekliği olan 0,6 mm'ye (1/32 inç) kadar yüksek kalite ve 348 m/dak (1.142 ft/dak) değerine varan baskı hızları sunan bu yazıcı, en küçük yazdırma alanlarında bile okunabilir kodlar elde etmenize yardımcı olur. Üç satır yazdırabilen ve 2D ve doğrusal barkodlar basabilen yüksek çözünürlüklü (HR) mikro yazıcılarımız, daha küçük alanlara daha fazla içerik sığdırma taleplerini karşılar. 1620 HR ise, sağlam ve kullanımı kolay olan sade bir tuş takımı arayüzü sunar.
Videojet 1650HR inkjet kodlama makinası

Videojet 1650 HR

Baskı boyutu ve netlik son derece önemli olduğunda, Videojet Yüksek Çözünürlüklü (HR) inkjet, istediğinizi elde etmenizi sağlar. En küçük baskı yüksekliği olan 0,6 mm'ye (1/32 inç) kadar yüksek kalite ve 348 m/dak (1.142 ft/dak) değerine varan baskı hızları sunan bu yazıcı, en küçük yazdırma alanlarında bile okunabilir kodlar elde etmenize yardımcı olur. Üç satır yazdırabilen ve 2D ve doğrusal barkodlar basabilen yüksek çözünürlüklü (HR) mikro yazıcılarımız, daha küçük alanlara daha fazla içerik sığdırma taleplerini karşılar. 1650 HR, CLARiTY® dokunmatik ekranlı arayüz özelliğine sahip olup sunduğu dahili verimlilik araçlarıyla OEE'yi artırmaya olanak sağlar.
Videojet 1650 inkjet kodlama makinası

Videojet 1650

Yüksek hızlı veya zorlu ortamlarda çalışma süresi ve kullanılabilirlik söz konusu olduğunda hiçbir çözüm Videojet 1650’den daha iyi değildir. Gelişmiş özellikleri ve araçları, planlanan ve planlanmayan hat duruş sürelerinin en aza indirilmesine yardımcı olur. Gelişmiş CLARiTY kullanıcı arayüzü, Genel Ekipman Verimliliğinin (OEE) optimize edilmesine yardımcı olur. Hızı dakikada 293 metreye varan hatlarda çok vardiyalı ve uzun üretim dönemleri için idealdir.Videojet 1550 inkjet kodlama makinası

Videojet 1550

Çalışma süresi ve kullanılabilirlik kritik önem taşıdığında ve hedefiniz Genel Ekipman Verimliliği (OEE) olduğunda, Videojet 1550 sizin için idealdir. Gelişmiş özellikleri ve araçları, planlanan ve planlanmayan hat duruş sürelerinin en aza indirilmesine yardımcı olur ve yazıcı kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarır.

1550, dakikada 278 m'ye varan hat hızlarıyla günlük ve çok vardiyalı uygulamalar için idealdir.Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Kaydolarak, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Ev Bakımı ürünleri ile ilgili en son haberleri alın

Videojet İletişim

Satış: 0(216) 469 7982
Teknik Destek: 0216 569 7323

Yazılı Canlı Görüşme

Email Gönderin

Bizi Takip Edin:

© 2019 Videojet Technologies, Inc.