Ahşap Yazı Yazma – Ahşap Üzerine Yazı Yazma Makinaları

Ahşap Üzerine Yazı

Ahşap ürün üretim ortamları tozlu ortamlardır ve bu alanlarda mevsime bağlı olarak önemli sıcaklık değişiklikleri gözlemlenebilir. Ürün yelpazesi ham keresteden mobilyaya kadar uzanmaktadır. Günümüzde herhangi bir ahşap ürüne evimizde, sokakta herhangi bir yerde kolay bir şekilde rastlayabiliriz.

Ahşap Üzerinde Hangi Teknoloji Kullanılır?

Videojet mürekkep püskürtmeli inkjet veya lazer yazıcılar sayesinde ahşap ürünleriniz üzerinde, ürün boyutları veya malzemesi nasıl olursa olsun ister lot, ister tarih veya barkod yazdırabilirsiniz.

Ahşap üzerine yazı işlemleri teknolojik aksesuarlar, oyuncaklar, hediyelik eşyalar vb. birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Lazer kodlama sırasında herhangi bir kimyasal madde ve kesici alet kullanılmamaktadır. Kodlama işlemi güçlü ışın yardımıyla gerçekleşir. Bu sayede ürünler hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

Videojet büyük karakterli mürekkep püskürtmeli yazıcılar, ahşap üretimi gibi zorlu üretim alanlarında mikro temizlemeli yazıcı kafası teknolojisiyle birlikte güçlü bir endüstriyel tasarım sunar. Mürekkep püskürtmeli inkjet yazıcılar (diğer adıyla CIJ), yüksek netliğe sahip olan kodlarla birlikte daha kolay bir görünüm için beyaz, mavi, kırmızı, sarı gibi pigmentli mürekkeplerle yazdırma imkânı sunar. Ahşap üzerine markalama işlemleri nem düzeyleri, panel dereceleri, denetmen kimlik bilgileri ve diğer izlenebilirlik verileri gibi çok çeşitli verilerin basılmasında kullanılabilir.

Önerilen Çözümler

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
+90-216-469-7982