Videojet Technologies Video hub

Videojet Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Hizmetleri ve Sektörel Çalışmalar Hakkında Daha Fazla Bilgiyi Video Merkezimizden Edinin

Videojet Technologies hakkında:

Videojet, Veralto’in Ürün Tanımlama alanındaki dünya lideri kodlama ve markalama markasıdır. Üretim hatlarını çalışır durumda tutan en son teknolojiler ve sistemler sunuyoruz.

Çok çeşitli kodlama teknolojileri, özel amaçlı mürekkepler ile sıvılar, gelişmiş yazılımlar ve özel bir küresel servis ekibi sunarak, neredeyse tüm ambalaj türleri ve yüzeyler üzerine baskı yapmanıza yardımcı olabiliriz Videojet güvenli, yüksek kaliteli ve büyük oranda güvenilir ekipmanlar sunmaya kararlıdır. Hat içi baskı alanında yenilikçi bir şirket olarak Videojet, müşterilerin baskı ve kodlama zorluklarını çözmelerine yardımcı olmak için sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır.

Videojet Tanıtımı
Vidyard Thumbnail
Videojet tüketicileri bilgilendirmeye ve korumaya yardım
Vidyard Thumbnail
One Videojet
Vidyard Thumbnail
Dünyadaki rolümüz

Sektörel Çalışma

Sadece bizim söylediklerimizle yetinmeyin, müşterilerimizin neden Videojet’i tercih ettiğini öğrenin

Vidyard Thumbnail

Sektörel Çalışma: Bosch Ambalajlama Teknolojisi

Bosch’un güçlü bir takip ve izleme çözümü için Wolke m610 OEM’i nasıl kullandığını öğrenin.

Popüler Videolarımıza göz atın

Vidyard Thumbnail

Videojet 1580 Sürekli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı (CIJ) ürünlerine genel bakış

Günlük çalışma sırasında yazıcının iyileştirilmesini sağlayan Videojet 1580 Sürekli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcıyı inceleyen Ürün Müdürümüz Mark Breunig ile tanışın.

Vidyard Thumbnail

Videojet 9550 – Etiketleri yazdırmanın ve yapıştırmanın daha basit, daha akıllı yolunu izleyin

Intelligent MotionTM teknolojili Videojet 9550, koli kodlama işlemleri sırasında planlanmamış hat duruş süresini sıfıra indirmeyi hedefleyen ve maliyetleri azaltan, akıllı, yazıp yapıştıran bir etiketleme makinesidir. Tüm sistemin otomatik ve hassas kontrolü Direct ApplyTM etiket yerleştirme ile birlikte en etkin ve güvenilir etiketleme makinesini sunuyor.

Vidyard Thumbnail

Videojet lazer markalama sistemi iş başında

Kağıt ve mukavva, boyalı ahşap, karton, yapışkan etiketler, karton, karton, kauçuk, cam, ahşap, dondurma çubukları, kağıt bardaklar, metalize kartonlar, plastik şişe, kapaklar, metal kutular, plastik borular, tüpler gibi çeşitli uygulamalar için bir lazer çözümü.


Son yüklediklerimizi görüntüleyin

Vidyard Thumbnail

Ridgid HDPE kaplarda kraft aşınmaya dayanıklılık için özel olarak formüle edilmiş Videojet V4230 mürekkebini keşfedin.

Yüksek tutunma özelliğine sahip V4230 siyah mürekkep, Videojet tarafından müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş yenilikçi bir üründür. Bazı mürekkep püskürtmeli kodların, nakliye sırasında meydana gelen aşınma nedeniyle işlenmemiş HDPE gibi sert plastiklere yeterince iyi tutunmadığı yönünde geri bildirimler aldık. Bu nedenle Videojet, bu sorunu gidermek için mürekkep V4230’u geliştirdi.

Vidyard Thumbnail

Videojet Mürekkepleri: Müşteri hizmetlerinde altın standart

Videojet mürekkepleri, aldığınız hizmetten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Videojet mürekkeplerini veya sarf malzemelerini her defasında güvenle satın alın. Bu nedenle, uygulama gereksinimlerine en uygun ve teknik özellikleri karşılayan sıvıyı bulmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Vidyard Thumbnail

İçecek sektörü için Videojet Lightfoot™ kutulama çözümü

Videojet Lightfoot çözümü; Çift LightfootTM fiber lazer markalama kafası, yıkama ortamlarına uygun bir kabin ve sınıfının en iyisi güvenlik önlemleri gibi özelliklerle en zorlu ortamlarda bile zahmetli üretim ihtiyaçlarının üstesinden gelir.

İçecek kutulama için özel olarak üretilen anahtar teslimi Videojet Lightfoot çözümü; hız, kalite ve güvenilirliği kapsamlı bir pakette sunar.

Videojet’ten en son güncellemeleri almak için bilgilerinizi aşağıya girin.

İlaç ve tıp sektörüyle ilgili videolarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Vidyard Thumbnail

Videojet 7810 UV Lazer ile partikül filtreleme maskelerini (FFP2, N95, KN95) kodlama

Videojet 7810 2 Watt’lık UV lazer markalama sistemi, partikül filtreleme maskeleri (FFP2, N95, KN95) üzerinde kalıcı, yüksek kontrastlı markalama sağlar.