Cam Kodlama ve Şişe Etiketleri

İçecek ve Meşrubat Kodlama

Cam şişeler ve kaplar, ürün farklılaştırma ve birinci sınıf bir ürünün tanınması gibi çeşitli nedenlerle popüler bir ambalajlama seçeneği olmayı sürdürmektedir. Ayrıca, yeniden kullanılması (iade edilebilen şişeler) ve geri dönüştürülebilmesi onu çevre açısından da iyi bir seçenek yapmaktadır. Cam şişeler, güçlü bir koruma engeli gerektirenler dahil çeşitli gıda ürünlerinde ve içeceklerde popülerdir.

Videojet,cam şişeler ve pet şişeler için geniş bir Mürekkep Püskürtmeli Inkjet (CIJ) ve lazer çözümleri yelpazesi sunar. Koyu renkli cam şişelerde veya koyu renkli sıvı içeren saydam şişelerde ve şişe etiketlerinde yüksek netlikli kodlar için pigmentli mürekkepler bulunur. Benzersiz bir mürekkep formülü, iade edilebilen şişe uygulamalarında kolayca çıkabilen yüksek kaliteli mürekkep püskürtmeli bir kod sağlar. Videojet lazer sistemleri hemen her tür cam kapta yüksek çözünürlüklü, kalıcı markalar sunar.

Şişe etiketleri üzerine inkjet ve lazer çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayıp uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. 

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
+90-216-469-7982