Metale Yazı Yazma Makinası – Metal Lazer Markalama

Metal Lazer Markalama Makinası

Videojet metal lazer markalama makineleri ile birçok takip veya kontrol amaçlı kodlar oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli kodlama ve metale yazı yazma makinası çözümleri sunan ve entegrasyon deneyimine sahip Videojet ile çalışmak, pek çok malzeme özelliği ve uygulama güçlüğü için optimum çözümler belirtirken avantajlar sağlayabilir.

Lazer ve mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), metal bileşenler için daha yaygın kullanılan lazer markalama teknolojilerinden ikisidir. Videojet’in lazer dalga boyu seçenekleri verili malzemeyle eşlemede daha büyük esneklik sağlar. Inkjet yazıcıları, çok çeşitli metale yazı yazma için kolay entegrasyon sunar ve kıvrımlı veya girintili yüzeylere baskı için ideal bir çözümdür. Videojet, ayrıca, özel askeri ve havacılık ihtiyaçlarını karşılamak için MIL SPEC mürekkepleri de sunar.

Metale yazı yazma makinası sayesinde üretiminizdeki ürünler ne olursa olsun, ürünlerinizin üzerine kaliteli ve kalıcı kodlar yazdırabileceğiniz gibi, lazer markalama makinalarının üst düzey teknolojisi sayesinde hat duruşlarının önüne geçmiş olursunuz.

Metal lazer markalama olarakta bilinen bu teknoloji, bir çok farklı sektörde bir çok farklı üretim hatlarında kullanıcılara çözümler sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
+90-216-469-7982