Sektördeki trendler ile en yeni kodlama ve markalama çözümleri hakkında haberler ve öneriler almak için kaydolun.


CLARiSUITE® çözümleri

CLARiSUITE® çözümleri

Videojet CLARiSUITE® Kod Güvencesi Çözümleri, doğru ürün ve ambalaj üzerindeki doğru konuma doğru kodun uygulanmasını sağlayarak üretkenliği artırmaya, maliyetleri düşürmeye ve markanızı korumaya yardımcı olabilir.

Hat entegrasyonları

Hat entegrasyonları

Üretim süreciniz öncesinde, sırasında ve sonrasında kolay entegrasyon, kodlama ve markalama başarısının anahtarıdır. Videojet’in yenilikçi kodlama çözümleri, birçok üretim hattına entegre edilebilmeleri sayesinde esnekliği ve kod kalitesini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.Meeting regulatory requirements Application Notes

Kodlama ihtiyaçlarınız için hangisi daha uygun: otomatik ya da manuel kodlama?

Birçok koku veya renk barındıran kozmetik ve kişisel bakım ürünleri genellikle toplu olarak kişiselleştirilmiş ambalajlamayı gerektirir. Bu, çok miktarda basılı materyal ile sonuçlanarak SKU'nun karmaşıklığını artırır ve yanlış etiketlenmiş ürünler riskini arttırır.

Ürünlerinizin ve imalatın karmaşıklığının azaltılmasına yardımcı olmak için katma değerli kodlamadan yararlanmanın çeşitli yolları vardır.


VideojetConnect™ ile uzaktan bağlantı

VideojetConnect™ ile uzaktan bağlantı

Üretim düzensizliklerini veya arızalarını hızlı bir şekilde ele alma yeteneğine sahip olmak, maliyetleri en aza indirgemek, yeniden işleme süresini ve hurdayı azaltmak için size yardımcı olabilir. VideojetConnect ™, uzaktan servis olanakları sağlar ve üretim hattınızda herhangi bir sorun oluştuğunda daha hızlı davranmanıza ve bilinçli bir karar vermenize yardımcı olabilir. Videojet uzmanlığına anında erişmek bir tık yakınınızdadır.

Kod Güvencesi Çözümleri

Kod Güvencesi Çözümleri

Paketleme işlemi sırasında ürün kodlaması, kozmetik, kişisel bakım ve ev bakımı ürünleri imalatının önemli bir parçasıdır. Otomatikleştirilmiş araçlarla mesaj girme ve seçme sürecini basitleştirmek, üretkenliği artırmaya, atıkları azaltmaya ve operasyonel maliyetleri en aza indirmeye yardımcı olmak için kodlama hatalarını önemli ölçüde azaltabilir. Videojet, akıllı bir kullanıcı arayüzü kullanan kodlama teknolojilerinin en geniş seçimiyle kodlama işlemlerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.
Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Kaydolarak, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Ev Bakımı ürünleri ile ilgili en son haberleri alın

Videojet İletişim

Satış: 0(216) 469 7982
Teknik Destek: 0216 569 7323

Yazılı Canlı Görüşme

Email Gönderin

Bizi Takip Edin:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.