Marka ve tüketici koruma


2-brands-banner

Operasyonel verimliliği artırabilir ve markanızın korunmasına yardımcı olabilirsiniz

Sahtecilik ve yanıltmayla mücadele edilmesi, marka itibarının zarar görmesini önlemenin yanı sıra şirketin gelirini ve karlılığını korumak için de son derece önemlidir.


3-brands-banner

Kalitesi düşük kodların ambalaj tasarımınızın önüne geçmesine izin vermeyin

Ambalaj tasarımı ve marka imajı, kozmetik ve kişisel bakım sektöründe özellikle önemlidir. Videojet bu nedenle, ürünlerinize uygulanan kod ve markalara ambalajın geri kalanıyla aynı ilginin gösterilmesi gerektiğine inanır. Sektörün en geniş teknoloji ve tüketim malzemesi yelpazelerini sunan Videojet, ambalajınızı geliştirecek mükemmel kodu yazdırmanıza yardımcı olabilir.
Lazer markalama: mevzuat gereksinimlerini karşılamaya ve aynı zamanda değerli kozmetik markalarını korumaya yardımcı olma

Sahte kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin satışı, sizin gibi üreticilerin her yıl milyarlarca dolarlık gelir kaybetmesine neden olabilir.

Korsan ürünler ve tedarik zinciri yanıltması, markaların büyük çabalarla edindiği değerin ve müşteri güveninin zarar görmesine, ayrıca tüketicilere karşı olası yasal sorumluluklara yol açabilir.

Lazer markalama, DataMatrix kodlar gibi yüksek kaliteli ve kalıcı kodlama sunarak caydırıcı bir rol üstlenir. Kodun, ürünün yüzeyine zarar vermeden kaldırılması çok zor olduğundan sahtecilik yapanlar ve diğer yetkisiz taraflar bu ürünlerden uzak durur. Lazer markalama, kozmetik üreticilerinin markalarını daha iyi izleyip takip etmesine olanak tanıyarak tüketicilere yalnızca orijinal ürünlerin sunulmasına ve dağıtımın kontrollü bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.