Excel Yüksek Voltaj Güç Kaynağı Değişim Programı


Videojet bu yılın başlarında, Ocak 2011 ile Şubat 2015 tarihleri arasında üretilen ya da satılan ve Videojet Excel, PC70, PC80 ve 2100 yazıcılarla uyumlu olan belirli Güç Kaynakları (Videojet parça numarası 355026) ile ilgili bir kalite sorunu hakkında sizi uyarmak amacıyla bir Güvenlik duyurusu paylaştı. Bu duyuru yalnızca Videojet Excel, PC70, PC80 ve 2100 yazıcılarla ilgilidir; diğer Videojet yazıcı modelleri bu duyurunun kapsamında değildir.

Videojet, kapsamlı bir temel neden analizi gerçekleştirdi ve belirli Güç Kaynaklarını etkileyebileceğini düşündüğümüz olası sorunu belirledi. Şimdi ise bir değiştirme programı başlatıyoruz.

Değiştirme Programı

Videojet’in kalite ve güvenlik konusundaki taahhüdü gereği, 2011’de üretilen her türlü Güç Kaynağı ya da belirli tanımlayıcılara sahip Güç Kaynakları, Videojet tarafından ücretsiz olarak değiştirilecektir. (FAQ SSS ve Eski Excel HV Güç Kaynağı Tanımlayıcıları adlı prosedüre bakın.).

Çevrimiçi Form

Aşağıdaki çevrimiçi formu kullanarak yerinde servis veya parça değişimi için bilgilerinizi gönderin. Bir müşteri hizmetleri temsilcisi, talebi tamamlamak üzere sizinle irtibata geçecektir. Formu doldurmadan önce, değişime uygun güç kaynaklarını doğru şekilde belirlemek için FAQ and Legacy Excel HV Power Supply Identifiers.pdf adlı tanımlama prosedürünü dikkatle inceleyin.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen Videojet Servis ekibiyle +90 216 575 74 84 irtibata geçin.

Güncellemeleri şu adreste de bulabilirsiniz:
www.videojet.com.tr/tr/homepage/excel-power.html.