Yumurta Tarih Yazdırma

Yumurtaya Son Kullanma Tarihi Atın

Yumurta, günlük üretiminin yüksek adetler olması ve çabuk bozulabilen gıda ürünü olması nedeniyle üreticiler için kodlama makinesinden kaynaklanan plansız hat duruşları işletmenin giderlerini önemli derecede arttırmaktadır.

Videojet yumurta tarih yazdırma makineleri; uzun aralıklı bakım periyodu, planlı bakımı ve ön görülebilirlik sunan teknolojisiyle üretim hattınızın zamansız duruşlarını engelleyerek, kesintisiz üretim yapılmasını desteklemektedir.

Yumurta kodlama’ da son yıllarda ürün izlenebilirliği, gıda güvenliği gibi konular ön plana çıkmakta, benzersiz kodlara olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Videojet’in teknolojisi, yüksek hızlı yumurta üretim hatlarında üretim tarihi, yumurta son kullanma tarihi, yumurta parti no, yumurtanın alındığı tavuğun hangi ortam koşullarında yaşadığını belirten kodlar; yumurta, köpük, viyol, etiket gibi yüzeylere kusursuz şekilde yazılmaktadır.

PDA gibi onaylı Videojet mürekkepleri ürünün güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Siz de yumurta kodlamada gıda güvenliğini düşünüyor, kusursuz kodlamayı hedefliyor bununla beraber işletim maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız; işletmenize uygun inkjet kodlama makinelerimizle alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.      

Önerilen Çözümler

Diğer Kaynaklar

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
+90-216-469-7982