Hayvan Yemi Sektörü Tarih Basma Çözümleri

Evcil hayvan mamasına ve hayvan yemine yönelik olarak artan talep, hat verimliliğinin artırılması, ürün çıktısının çoğaltılması ve talebin karşılanması için operasyonlar üzerinde baskı oluşturmaktadır. Diğer ambalajlı tüketici ürünleri kategorilerine benzer şekilde, evcil hayvan maması sektörü şekillendirilmiş otoklavlanabilir torbalar ve tüp şeklinde paketler gibi yeni ambalajlama biçimlerinin çeşitliliğini karşılayabilecek tarih basma ve kodlama çözümlerine ihtiyaç duymaktadır.

Videojet, evcil hayvan maması ve hayvan yemi ambalajlama operasyonlarına en geniş kodlama ve baskı teknolojileri portföyünü sunmaktadır. Hem çalışma süresi avantajı hem de basit kullanılabilirlik sağlayan ürünlerle, Videojet, ekibinizin yazıcılar için daha az zaman harcayıp operasyonlarınıza odaklanmasına yardımcı olur.

  • Uygulamalar
  • Belgeler
Çalışma Süresi Avantajı için oluşturulan Videojet çözümleri planlanan üretim süresini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak olup yüksek çalışma süreli operasyonlar için tasarlanmıştır:
Hem odaklanmış hem de esnek üretim için tasarlanmış Videojet yazıcıları ambalajlama biçimleri ve ihtiyaçları çeşitliliğini karşılar:
  • Yazıcıların farklı evcil hayvan maması ambalajlama yüzeylerine ve tarih basma konumlarına kolayca uyarlanması
  • Yazıcının hattınıza yazdırma kafası tutucuları, braketler ve diğer aksesuarlarla basit entegrasyonu
  • Otoklav uygulamalar için termokromik mürekkepler ve evcil hayvan maması kaplarının yüzeylerinde katı veya sıvı yağ veya diğer kalıntıların olması ihtimaline karşı yüksek düzeyde yapışma özelliğine sahip mürekkepler dahil olmak üzere hemen hemen her uygulama için geniş bir mürekkep seçenek yelpazesi