smart-coding

Akıllı markalama çözümleri

Yetkili olmayan tarafların kodu çoğaltmasını zorlaştırmak için algoritma yazılımını kullanarak kodlardaki belirli karakterleri değiştirerek veya doğrulayarak temel lot veya parti kodlarını geliştirin.

overt-coding

Açık kodlama

İdeal olan kodlar, yetkili olmayan kişilerce silinemeyen veya değiştirilemeyen kalıcı kodlardır. Lazer markalama sistemleri, neredeyse her çeşit ambalaj türü için yüksek kaliteli kalıcı kodlar sunar.

covert-coding

Gizli kodlama

Dağıtımcı iş ortaklarının yetkili olmayan kanallara giren ürünleri tanımlamalarına yardımcı olan görünmez kodlar. UV ve IR mürekkepler kullanılarak oluşturulan kodlar önemli markalama veya sınırlı alanlara sahip ambalajlar için ideal markalama çözümleri sağlar.distribution-chain

Tedarik zinciri takibi

Barkodların net bir şekilde basılması ve nakliye kutularındaki ürün bilgilerinin toplanması izlemeye yardımcı olurken tedarik zincirinin verimli çalışmasını sağlıyor.

software

Yazılım

Videojet yazılımı, üretimden dağıtıma geri izleme bilgileri sağlayarak ürünlerin dağıtım zinciri boyunca izlenmesine yardımcı olur ve ERP ile WMS gibi sistemlerle entegrasyon sağlar.