Endüstri eğilimleri ile ilgili öneriler ve düzenli haberler ile en yeni kodlama ve markalama çözümleri ile ilgili bilgiler edinmek için haber listesine kaydolun.

sahtecilikte markalama çözümleri


Akıllı markalama çözümleri

Yetkili olmayan tarafların kodu çoğaltmasını zorlaştırmak için algoritma yazılımını kullanarak kodlardaki belirli karakterleri değiştirerek veya doğrulayarak temel lot veya parti kodlarını geliştirin.Açık kodlama

İdeal olan kodlar, yetkili olmayan kişilerce silinemeyen veya değiştirilemeyen kalıcı kodlardır. Lazer markalama sistemleri, neredeyse her çeşit ambalaj türü için yüksek kaliteli kalıcı kodlar sunar.


Gizli kodlama

Dağıtımcı iş ortaklarının yetkili olmayan kanallara giren ürünleri tanımlamalarına yardımcı olan görünmez kodlar. UV ve IR mürekkepler kullanılarak oluşturulan kodlar önemli markalama veya sınırlı alanlara sahip ambalajlar için ideal markalama çözümleri sağlar.
Tedarik zinciri takibi

Barkodların net bir şekilde basılması ve nakliye kutularındaki ürün bilgilerinin toplanması izlemeye yardımcı olurken tedarik zincirinin verimli çalışmasını sağlıyor.


Yazılım

Videojet yazılımı, üretimden dağıtıma geri izleme bilgileri sağlayarak ürünlerin dağıtım zinciri boyunca izlenmesine yardımcı olur ve ERP ile WMS gibi sistemlerle entegrasyon sağlar.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Kaydolun ve içecek sektörüyle ilgili en yeni haberlerden ve içeriklerinden haberdar olun

Videojet İletişim

Satış: 0(216) 469 7982
Teknik Destek: 0216 569 7323

Yazılı Canlı Görüşme

Email Gönderin

Bizi Takip Edin:

© 2019 Videojet Technologies, Inc.