Supply chain visibility

Büyük karakter mürekkep püskürtmeli markalama (LCM) paletlerde işlevselliği artırır. Özelleştirilmiş paletler, tedarik zincirinizde yetkili olmayan faaliyetleri önleyebilir.

Palet üzerine barkod basmak, tedarik zinciri sistemindeki malların tam olarak izlenmesini sağlar. Videojet yazılımı sayesinde, bir palet barkodu yetkili bir perakendeci tarafından taratıldığından, fatura bilgileri elektronik olarak raporlanır ve böylece daha sağlam bir tedarik zinciri görünürlüğü sağlanır.

Yazılım, tedarik zinciriniz üzerinden hareket eden her bir öğenin, kartonun ve paletin sürekli olarak izlenmesine olanak tanır. Bu toplama işlemini mümkün kılan akıllı kodlama, ambalajlama sürecinin her bir adımında eklenir ve doğrulanır, bu sayede sevkiyat kabını açmadan ürün doğrulanabilir. Dış yüzeye kodlama yapıldığı için kabın içine bakmaya gerek kalmadan net bir tanımlama yapılabilir.

Büyük karakter mürekkep püskürtmeli markalama (LCM), tutarlı baskı kalitesi ile paletlere yüksek çözünürlüklü görüntüler ve kodlar basabilmektedir. Koli kodlama için diğer temaslı veya etiket baskı teknolojilerinin aksine; LCM, bilgileri paletlere yüksek kalite ile doğrudan basmanın güvenilir ve ekonomik bir yoludur.

Paletlere barkod, logo ve özel dağıtım bilgileri eklemek, dağıtımcı iş ortaklarına duyulan güveni artırır ve yetkili olmayan malların yasal satış kanallarına girmesini önlemeye yardımcı olur

Koli kodlama, tedarik zincirinin içinde veya dışında hareket eden öğelerin etkili bir şekilde tanımlanmasını, tarihlenmesini, stoklanmasını ve izlenmesini mümkün kılar. Sahteciliğe ve yanıltmacaya karşı hassas olan tedarik zincirleri, yasal satıcıların yetkili olmayan malları kabul etmelerini önlemek amacıyla barkod üzerinde bulunan yetkili bilgilerin doğrulandığı bu basit yöntemi kullanabilir.

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
0(216) 469 7982