Gizli kodlama çözümleri

Gizli kodlama, güvenliği artırır ve hassas bilgileri korur. Gizli kodlama, tüketicilerden gizlenmesine rağmen dağıtım kanalı iş ortakları tarafından özel okuyucular ile görüntülenebilir.  

Ultraviyole (UV) ve kızılötesi (IR) mürekkepleri

Tedarik zincirindeki ürünlerin kodlanması ve izlenmesi için engel oluşturmayan bir çözüm olan görünmez floresanlı mürekkep, yalnızca UV ışıkta veya diğer yüksek frekanslı ışıkta görünebilir kesikli floresanlı kodlar ve marka bilgileri oluşturur.

UV ve KÖ mürekkep kodları Mürekkep Püskürtmeli InkJet ve Termal Mürekkep Püskürtme teknolojileri ile basılabilir ve görüntüleme teknolojileriyle kanal iş ortakları tarafından kolayca okunabilir.

Gizli kodlama, sınırlı sayıdaki ambalaj alanı ya da önde gelen markalar için de ideal bir çözümdür.

DataMatrix kodlama

DataMatrix kodları, bir kare içine sığdırılmış siyah ve beyaz hücreler içeren iki boyutlu barkodlardır, bu barkodlar metinsel veya sayısal verilerle kodlanabilir.

DataMatrix kodları, tedarik zincirine ve ürünlere dair önemli bilgileri saklayabilmesinden dolayı güçlü bir marka koruma aracıdır. Üretimden önce ambalaja eklendiğinde, üretim ve dağıtımın tüm aşamalarında ürünlere dair ek verileri de izleyebilirsiniz.

UV/KÖ, renkli veya standart siyah mürekkeple basılacak DataMatrix kodları için sürekli mürekkep püskürtme ve termal mürekkep püskürtme teknolojileri ideal çözümlerdir.

“ UV ve KÖ kodları, marka korumasına ek bir katman eklemek üzere benzersiz numaralandırma şemalarıyla kolayca birleştirilebilir.”

Dr Mike K.
Ph.D

Videojet Baş Kimyager
Kişisel bakım, tel ve kablo, yüksek netlik,
güvenlik, UV kür

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
0(216) 469 7982