İlaç Tarih Yazdırma

İlaç Tarih Yazdırma – Videojet Kodlama ve Markalama Teknolojileri

İlaç tarih yazdırma ve tıbbi cihaz ambalajlaması, belki de diğer sektörlerden daha fazla oranda en yüksek kalitede değişken kodlama talep eder.

Konu, mevzuat açısından gerekli ve izlenebilirlik amaçlı kodlar ve yüksek okuma oranına sahip barkodlar olduğunda, okunabilirlik ve netlik vazgeçilmezdir.

Geniş bir seri oluşturmaya hazır kodlama çözümleri yelpazesine ek olarak Videojet, belgeleme ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olmak için 21CFR Bölüm II teknik denetimlerine uygunluğu kolaylaştıran IQ/OQ doğrulama paketleri ve yazıcılar sağlayabilir.Termal InkJet (Mürekkep Püskürtmeli)

Mürekkebi ambalaj yüzeyine taşımak için ısı ve yüzey geriliminin kullanıldığı mürekkep esaslı, temassız baskı. Genellikle 2B karekod ve diğer barkodları basmak için kullanılır.

Lazer Markalama Sistemleri

Işın ısısı ambalaj yüzeyiyle etkileşime girdiğinde markaları oluşturmak üzere dikkatle kontrol edilen bir dizi küçük ayna ile odaklanan ve döndürülen bir kızılötesi ışık huzmesi.

Etiket Yazıcı Uygulayıcı (LPA)

Birçok ambalaj türü için çeşitli boyutlarda etiketler basıp ambalaja yerleştirir.Mürekkep Püskürtmeli InkJet (InkJet)

Sabit ambalaj dahil çeşitli ambalaj türlerinin üzerine beş satıra kadar metin, çizgisel ve 2B barkodlar veya grafikler basmak için travers sistem aracılığıyla uygulanan sıvı bazlı, temassız baskı.

Termal Transfer Baskı (TTO)

Dijital olarak kontrol edilen bir yazıcı kafası, ribondan gelen mürekkebi doğrudan esnek filmlerin üzerinde kusursuz bir şekilde eriterek yüksek çözünürlüklü, gerçek zamanlı baskılar sağlar.

Büyük Karakter Markalama (LCM)

Öncelikle koli gibi ikincil ambalajlar için kullanılan çeşitli veri türlerinin (alfasayısal, logolar ve barkodlar) büyük boyutta, mürekkep esaslı, temassız baskısı.