Ürün Yeniliği

Ürün Yeniliği

Ürün tanımlama zorluklarının çözülmesine yardımcı olmak

Yaptığımız her işin merkezine müşterilerimizi koyuyoruz; müşteriler daha sürdürülebilir ürünlerden bahsediyorsa onları dinleriz. Ürünümüzün bir müşteri sahasındaki etkisini anlamak, müşterilerimizin üretim hatlarının performansını artıran daha verimli ve sürdürülebilir ürünler üretmemizi sağlar. Ürünlerimizin çalışma süresini ve güvenilirliğini artıran yenilikler yaparak müşterilerimizin üretim ve sürdürülebilirlikle ilgili hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Müşterilerin sağlığı ve güvenliği

Üretim ve Ar-Ge ekiplerimiz, müşterilerimizin kodlama ve markalama ihtiyaçlarını karşılayan güvenli, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sağlamayı taahhüt eder. Teklifimiz, müşteri sağlığına ve güvenliğine odaklanarak mevcut ve gelecekteki küresel güvenlik, çevre ve yasal düzenleme gereksinimlerini karşılamak üzere sorumlu bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiş ürünleri içerir.

Küresel, yerel ve müşteriye özel standartları ve yönetmelikleri takip ederek, müşterilerimizin güvenliğini ve çevresini göz önünde bulunduran ürün yenilikleri yaparken proaktif olarak çalışmaya devam ederiz. AB REACH ve RoHS gibi küresel düzenlemelerle uyumluluğu sürdürmek için tedarikçilerle yakın bir şekilde çalışırız.


Çalışma süresi ve güvenilirliğe yönelik tasarım

Müşterilerimizin üretim ve sürdürülebilirlikle ilgili daha büyük hedeflerine katkıda bulunan, hatlarını çalışır durumda tutan ürünler sunmak için mühendislik uzmanlığımızdan yararlanıyoruz.

Ambalaj alanında daha yeni ve sürdürülebilir malzemelere geçilirken, ürün portföyümüzü yenilemeye ve söz konusu ambalaj malzemelerine özgü çeşitli kodlama ve markalama çözümleri konusunda müşterilerimize destek ve uzmanlık sunmaya devam ediyoruz. Örneğin, müşterilerimizi geri dönüştürülebilir ambalajlara geçişte desteklemek için Videojet, rPET ve bitki bazlı plastiklerle özel kullanım için tasarlanmış özel lazer çözümleri sunuyor. Mürekkep Püskürtmeli İnkjet (CIJ) kodlama teknolojisinden en iyi şekilde yararlanan üreticiler için Videojet, CSR ile ilgili hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış 30’dan fazla mürekkebi formüle etti. MEK içermeyen, kokusuz ve gıdaya uygun alternatif çözümler.


Ürün kullanım ömrü boyunca destek

Müşteri deneyimini geliştirmek ve sürdürülebilirlikle ilgili girişimlerini desteklemek için ürünün kullanım ömrü boyunca müşterilerimizle ortaklık yapıyoruz. Çalışma ve yanıt süresi ile ilgili taahhüdümüz, gelişmiş uzaktan hizmet yetenekleri ve sektördeki en büyük teknik destek ekibiyle desteklenerek yüksek çalışma süresi sağlamaya ve dolayısıyla üretim atıklarını sınırlamaya yardımcı oluyor.