Havacılık ve Otomotiv Sektörel Merkezi

Sun test

Kodlama ve markalamanın, otomotiv ve havacılık üretiminin nasıl kesintisiz bir bileşeni haline getirileceğini öğrenin.

Endüstri eğilimleri ile ilgili öneriler, düzenli haberler ve en yeni kodlama, markalama çözümleri hakkında bilgi edinmek için bugün kaydolun.






 


Neredeyse tüm havacılık üretim ortamları için parça markalama çözümleri

Kodlama, tedarikçiler arasında tedarik zinciri boyunca havacılık parçalarının takibi için kritiktir ve üretiminize entegre etmek zor bir işlem olabilir. Videojet, farklı parçalar için farklı kodları yönetmek amacıyla gereken özellikleri karşılamanın yanı sıra neredeyse tüm havacılık kodlama ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olabilir.


Yaygın otomotiv ve havacılık uygulamalarındaki kod örneklerini görün

Videojet, metal, plastik, kauçuk, kompozitler, seramik, cam, ambalaj ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse her türde parça ya da ambalaj üzerine baskı yapmak için bir çözüme sahiptir.
 


Hangi otomotiv parçaları için hangi kodlama çözümleri uygundur?

Çeşitli malzemelerden üretilen binlerce benzersiz parçadan oluşan araçlar ile otomotiv sektöründe kodlama ve markalama çok karmaşık olabilir. Malzeme özellikleri ve kodlama gereksinimlerindeki OEM odaklı değişiklikler sadece bu karmaşıklığı artırır.

Kodlama ve markalama, üretim sürecinizin küçük bir parçasıdır, ancak bu işlemlerde yapılacak bir geliştirme genel verimliliğinizde önemli bir fark yaratabilir.
 


 




Uygulamanız için doğru mürekkebi seçme

İstenilen performans ve dayanıklılık özelliklerini karşılayan kodları yazdırmak için işe yönelik en iyi mürekkebi bulmak çok önemlidir. Kodlamanın üretim işleminizin kesintisiz bir parçası olmasını sağlamak da önemlidir.
 




Maliyetli hataların önlenmesine yardımcı olan
kod uyumluluğu için çözümler

Videojet’in kod girişinde ve kod seçiminde operatör hatalarını önlemeye yardımcı olması için sunduğu yazılım çözümleri hakkında bilgi edinin. Her seferinde doğru üründe doğru kodu elde ederek yeniden çalışmayı ve müşterilerinizin maliyetli ürün reddedilme riskini önlemeye yardımcı olun.
 


En iyi kodlama ve markalama önceliklerini belirlemek için 300'den fazla otomotiv ve havacılık uzmanıyla bağımsız anketler gerçekleştirdik.
Neler söylediklerini öğrenin




Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?
Otomotiv/Havacılık sekötrleri ile ilgili en güncel haberler ve içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

Videojet İletişim

Satış: 0(216) 469 7982
Teknik Destek: 0216 569 7323

Yazılı Canlı Görüşme

Email Gönderin

Bizi Takip Edin:

© 2019 Videojet Technologies, Inc.