Videojet Thermal Transfer Overprinters (TTO) Video hub

Esnek Ambalajlara ve Etiketlere Baskı için Videojet Termal Transfer Baskı (TTO) Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Vidyard Thumbnail
Termal Transfer Baskı (TTO) hakkında daha fazla bilgi edinin

Videojet Termal Transfer Baskı (TTO): Hızlı, basit ve neredeyse hatasız çalışma

Termal transfer baskı (TTO) olarak da bilinen termal transfer yazdırma, filmler, poşetler ve etiketler gibi ince ve esnek ambalajlara yüksek çözünürlüklü, değişken içerikli kodlar yazdırmak için kullanılan dijital bir teknolojidir.

Tipik termal transfer baskı uygulamaları arasında atıştırmalık yiyecekler, şekerleme ve unlu mamuller, dondurulmuş ve soğutulmuş gıdalar (et ve kümes hayvanı eti, süt ürünleri, paketlenmiş meyve ve sebzeler), kozmetikler, farmasötikler, nutrasötikler ve esnek filmlerle ambalajlanan diğer ürünler bulunur.

Termal Transfer Baskı (TTO) hakkında daha fazlasını keşfedin

Vidyard Thumbnail

Videojet DataFlex® 6530 ve 6330 TTO yazıcıları

6530 ve 6330; Videojet DataFlex® Termal Transfer Baskı (TTO) ailesinin bir parçası olarak size daha verimli bir çalışma sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu yazıcılar, çalışma süresini artırırken verimliliği, kaliteyi ve üretkenliği iyileştirmek için kalite kontrollerine, israfa ve yeniden yazdırmaya ayırdığınız zamanı azaltan en son teknolojiyle donatılmıştır.

Videojet DataFlex® Termal Transfer Baskı çözümleri zorlu üretim hattı koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Minimum yıpranan parçalar, havasız, tamamen elektronik tasarım ve hızlı değiştirilebilen ribon kasetiyle, gelişmiş DataFlex 6530 ve 6330 TTO yazıcılar maksimum çalışma süresi avantajı ve entegrasyon esnekliği sunar.

Videojet DataFlex® 6530 ve 6330 hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Vidyard Thumbnail

Videojet DataFlex® 6230 TTO yazıcı

Videojet 6230, üretkenliğinizi artırmaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış Videojet TTO ailesinin bir parçasıdır. Videojet 6230, esnek ambalaj kodlama hatalarını azaltmaya ve kanıtlanmış ve uygun maliyetli bir çözümle Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) kısmaya yardımcı olmak için en son teknolojiyi kullanır.

6230 TTO, arayüzüne sahip pratik, tablet benzeri 5″ dokunmatik denetleyiciyle kolay kullanılabilirlik sağlar. Sade ribon yolu, değişim işlemlerinin hızlı, çalışmanın daha verimli olmasını sağlar.

Videojet DataFlex® 6230 hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Yıkama koşullarında çalışmaya uygun Videojet IP DataFlex® Plus TTO yazıcımız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Termal transfer baskı teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Termal Transfer Baskı – Sıcak Damga Yazdırma

Üreticiler ve taşeron ambalajlama şirketleri için günümüzün ambalaj kodlama gereksinimlerini karşılamak ve çalışma maliyetlerini dizginleyebilmek süregelen bir zorluktur.

Maliyetleri düşürürken esnek ambalajlarda daha fazla baskı kapasitesi elde etmenin basit bir yolu, analog sıcak damga baskısından dijital termal transfer baskı (TTO) teknolojisine geçmektir.

Hem sıcak damga yazıcıları hem de termal transfer üst baskı makineleri, mürekkebi mürekkepli ribondan sentetik filmler veya etiketler gibi ince, esnek bir yüzeye aktarmak için tasarlanmıştır. Ancak, operasyonel olarak, iki yazıcı çok farklıdır.

Vidyard Thumbnail
TTO yazıcı kullanmayı ne zaman düşünmelisiniz?

Termal transfer baskı teknolojisi, esnek ambalajlama için ideal bir çözüm!

Aralıklı Termal Transfer Baskı

Aralıklı termal transfer baskı, ambalaj filminin kesikli bir hareketle (durma/başlama) hareket ettiği hatlarda kullanılır. Döngünün içindeki durma süresi (bekleme) baskı için kullanılır. Ambalajlama makinesinden gelen bir sinyal kullanılarak, yazıcı yazdırma kafasını malzemenin üzerine indirir ve yazdırmak için film boyunca hareket eder. Tamamlandığında, yazdırma kafası kaldırılır ve sonraki ambalaj için başlama konumuna gider.

Sürekli Termal Transfer Baskı

Sürekli akış hatlarında, film hareket ederken ambalaj malzemesine baskı yapılır. Film, yazdırma kafası ile baskı levhası rulosu arasında gidip gelir. Ambalajlama makinesinden gelen bir başlama sinyalden sonra, yazdırma kafası, baskı levhası rulosunun üzerine bastırılır ve baskı işlemi başlar. Film, dolum boyunca çekildiğinden, yazıcı her ambalaja baskı yapar. Bir yazdırmayı durdurma sinyali yazdırma kafasının kaldırılmasına neden olur.

TTO baskı teknolojisinin esnek ambalajlama için nasıl ideal bir çözüm olduğu hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Markalama ve kodlama uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya uzman tavsiyesi almak için bize ulaşın.

Vidyard Thumbnail
Videojet iAssure™ teknolojisi

Videojet iAssure™ teknolojisi, 6530 ve 6330 TTO yazıcılarımızda yerleşik bir kod kalitesi denetleyicisi

Devrim niteliğindeki Videojet iAssure™ entegre kod kalitesi güvencesi teknolojisinin, yerleşik sensörlerle her bir kodun fotoğrafını çekerek baskı hatalarını nasıl kontrol ettiğini, kaliteyi değerlendirdiğini ve seçilen sınırların aşılması halinde kodu nasıl reddettiğini veya hattı durdurduğunu izleyin israfı ve işlerin yeniden yapılması gibi durumları azaltın.

Vidoejet iAssure™ teknolojisi Videojet DataFlex® 6530 53 mm ve 6330 Termal Transfer Baskı için özel olarak eklenmiştir.

Videojet iAssure™ teknolojisi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.


Videojet TTO yazıcı serisini seçmenin bazı avantajlarına göz atın

Vidyard Thumbnail
Kullanımı kolay
Vidyard Thumbnail
Basit ve pratik kullanıcı aray
Vidyard Thumbnail
Videojet iAssureTM teknolojisi

Videojet’ten en son güncellemeleri almak için bilgilerinizi aşağıya girin.

Videojet ile ilgili Sektörel çalışmalar hakkında daha fazla bilgi edinin!

Vidyard Thumbnail

Sektörel Çalışma: Bosch Ambalajlama Teknolojisi

Bosch’un güçlü bir takip ve izleme çözümü için Wolke m610 OEM’i nasıl kullandığını öğrenin.

Sektörel çalışmanın tamamını görmek için aşağıya tıklayın!

View our Laser Video hub

Continuous inkjet videos

View our Laser Video hub

Laser marking videos

View our TIJ Video hub

Thermal inkjet videos

View our LCM/LPA Video hub

Large character/ labeling videos

View our Inks, Supplies and Services Video hub

Inks, supplies, and service videos