Posta Barkodu SSS

Burada aşağıdaki bilgileri bulacaksınız:

Videojet Posta yazıcıları nasıl kullanılır?

Videojet’in posta yazıcıları, ortama dokunmadan veya ortama müdahale etmeden yüksek hızlarda görüntü uygulamak için posta ayırma sistemlerine entegre edilir. Dünyanın çeşitli yerlerindeki posta yetkilileri, görünür veya görünmez mürekkep kullanarak çok çeşitli barkod biçimlerini ve diğer değişken görüntüleri uygular.
Sayfa başı

Ne tür barkodlar yazdırılabilir?

Intelligent Mail® Bar Code (IMB), Bar / No Bar ve Royal Mail Bar Code gibi pek çok postaya özgü barkodun ötesinde, Videojet’in posta yazıcısı – 37pc – zaman, tarih, alfasayısal karakterler ve damga iptali için özel görüntüler de yazdırabilir.
Sayfa başı

Ne tür mürekkepler kullanılabilir?

Videojet’in, posta uygulamaları için tasarlanmış su ve çözücü bazlı çeşitli mürekkepleri vardır. Mürekkep türleri arasında kırmızı/turuncu floresan, siyah ve görünmez floresan yer alır. Videojet, müşterinin güvenlik ve uygulama gereksinimlerine özgü mürekkepler geliştirme olanağına sahiptir.
Sayfa başı

Yazdırma hızları nelerdir?

Çoğu barkod için 4,0 metre/saniye değerinin üzerindeki baskı hızları mümkündür. Kesin baskı hızları barkod aralığına (çubuk boşluğuna) bağlıdır. Maksimum çubuk baskı hızı saniyede 4,230 çubuktur. Maksimum karakter baskı hızı saniyede 1,388 karakterdir.
Sayfa başı

Ne tür arabirimler kullanılabilir?

Paralel veya seri (RS232) arabirimlere sahip yazıcılar mevcuttur. RS232 arabirimi 115,2 Kbaud değerinde çalışır.
Sayfa başı