İçecek Sektörü Tarih Makinesi Trendleri


green-initiative

En yeni çevre dostu girişimlerimiz ile ilgili teknik raporumuzu okuyun

Çevre dostu girişimler içecek üreticilerinin davranış biçimlerini değiştiriyor. Buna karşın, söz konusu değişim miktarı sürdürülebilir seviyede mi? Haydi bir göz atalım…

winner-tr

Formumuzun
zirvesindeyiz!

Özelleştirilebilir kodlama çözümleri, içecek endüstrisinin rakiplerle etkin şekilde rekabet etmenin ve oyun tabanlı kampanyaların yürütülmesini sağlayan tanıtım ve sadakat programlarının yönetilmesine yardımcı oluyor.only-constant

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir!

Yeni trendler nedeniyle içecek üreticilerinin satışları artırmak için yeni yollar ararken içecek endüstrisi geçtiğimiz yıllarda çok sayıda değişikliğe tanık oldu. Geçtiğimiz yıl içecek sektörü yaklaşık olarak yüzde 3’lük bir artışa tanık oldu. Çoğu endüstride olduğu gibi içecek endüstrisi de sağlık ve zindelik ürünleri ile ilgili yükselen bir trende tanıklık ediyor.

Farklı tatlar, şişe boyutları ve beslenme gereksinimleri, rekabet etmesi ve değişen tüketici gereksinimlerine uyum sağlaması gereken ancak sınırlı sayıda üretim hattına sahip bir içecek üreticisinin karmaşıklığını artırmaktadır.

Üreticiler değişen müşteri tercihlerinin yarattığı ihtiyaçları karşılamaya çalıştıklarında geçiş işlemlerinin yaşanması kaçınılmaz hale gelir. Buna karşın, tesis içinde üretimin doğruluğunu sağlamaya yardımcı güçlü prosesler ve sistemler olmadığında yüksek maliyetli üretim tekrarları veya israf meydana gelebilir.

Videojet, ambalajlama uzmanlarına hat OEE’sini (Genel Ekipman Verimliliği) doğrudan etkileyen iki etmen olan Kullanılabilirlikte ve Kalitede sürdürülebilir iyileştirmeler elde etmesine yardım etmek üzere özel olarak tasarlanan çözümler sunar. Bir üreticinin, bir Videojet çözümü uygulanmasının ardından kodlama sorunlarının %99,9’unu nasıl ortadan kaldırdığını öğrenin.


Tarih makinesi ile çarpıcı ambalajlar!

İçecekler ve diğer sıvılar için yenilikçi ve esnek ambalajlama çözümleri ürünlerin kolayca içilebilmesini, dökülebilmesini, temizlenmesini ve çevre dostu olmasını sağlıyor. Bugün ürünlerin öne çıkan yönlerini güçlendirmek üzere neredeyse her şekilde sunulabiliyor. Bu kadar esneklik gerçekten kodlama yeniliği gerektirir.

Ambalajların size ne gibi avantajlar sağlayabileceğini görün