return-on-investment

Üretim döngüsünün her aşamasında yatırım geri dönüşü

İade edilebilir şişe programları çevre dostudur ve üreticilerin tasarruf yapmasını sağlayabilir. Doğru üretim kurulumu, sorunsuz bir geri dönüştürme işleminin elde edilmesine yardımcı olur. Bunun yanında doğru mürekkep kullanımı kodlarınızın şişe üzerinde kalmasına yardımcı olurken, istediğiniz zaman kodların şişeden ayrılmasını sağlar. İade edilebilir şişe programınızın verimliliğini artırabilecek Videojet mürekkepleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


Frank-Xiao-368x332

Mürekkep uzmanı Frank Xiao yeni V420 ve V528 mürekkepler hakkında konuşuyor

Dünyanın dört bir yanında bir çok ülkede ve bir çok içecek segmentinde iade edilebilir cam kullanımı bir istisna olmaktan öte, izlenmesi gereken bir kuraldır. İade edilebilir şişelerden yararlanan üreticiler diğer içecek şirketlerine oranla ek zorluklarla karşılaşır; şişeleme sürecine dayanabilecek tarih/parti kodları yazdırılmalı, dağıtım zinciri boyunca sağlam kalmalı ve söz konusu kodlar, şişeler iade edildiğinde kolayca çıkarılabilmelidir.

infographic-header-image-368x332

İçecek endüstrisi için tasarlanan ink jet yazıcı mürekkepleri

Uygulamanız için doğru mürekkebi bulmanıza yardımcı olacak uygun ortak, 340’tan fazla mürekkep seçeneğine sahip Videojet’tir.

Doğru mürekkebin seçilmesinin neden
önemli olduğunu öğrenin

Müşterilerimizle ortak çalışarak, Videojet içecek üreticilerinin karşılaştığı zorlu koşullara dayanabilecek V420 ve V528 mürekkeplerini geliştirdi.

İçecek tesislerinin zorlu ortamlarının yanında, V420 ve V528 mürekkepleri ayrıca kodlanan tüketici bilgilerinin soğutma ile satış noktalarında şişelerin yerleştirildiği buz banyolarında sağlam kalmasına yardımcı oluyor.
select-the-right-ink

Doğru mürekkebi seçmek için 40 yıllık deneyime güvenin

Videojet, farklı yüzeyler ve endüstri uygulamaları için lider mürekkep çözümü seçenekleri oluşturmak için önemli miktarda kaynak yatırımı yapıyor. Bununla birlikte müşterimizin değişen ihtiyaçlarını destekleyecek mükemmel ekibe sahibiz.

Uygulama notumuzu indirin