Şişe Kodlama ve Markalama Teknolojileri

İçecek üreticileri, şişe kodlama operasyonlarında yüksek hat hızlarından yoğuşmaya kadar, en zorlu üretim ortamlarından birinde çalışmaktadır. Pahalı dolum ve ambalajlama ekipmanları nedeniyle, üreticiler planlanmamış, yazıcı kapalı kalma sürelerine karşı tolerans göstermez. Videojet, ister basit bir son kullanma tarihini ister daha karmaşık promosyon ve oyun kodlarını yazdırmanız gereksin bu zorlukların üstesinden gelmek için yüksek çalışma süresi çözümlerinden oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir.

 

InkJet Yazıcı (CIJ)

Sabit ambalaj dahil, çeşitli ambalaj türlerinin üzerine beş satıra kadar metin, çizgisel ve 2B barkodlar veya grafikler basmak için travers sistem aracılığıyla uygulanan sıvı tabanlı, temassız baskı. Şişe kodlama işlemleri için ideal.

Lazer Markalama Sistemleri

Işın ısısı ambalaj yüzeyiyle etkileşime girdiğinde markalama oluşturmak üzere dikkatle kontrol edilen bir dizi küçük aynanın odaklanması ve döndürülmesiyle oluşan kızılötesi ışık huzmesi.Büyük Karakterli Markalama (LCM)

Esasen koliler gibi ikincil ambalajlar için kullanılan çeşitli veri türlerinin (alfasayısal, logolar ve barkodlar) büyük boyutta, mürekkep tabanlı, temassız baskısı.

Etiket Aplikatörü (LPA)

Birçok ambalaj türü için çeşitli boyutlarda etiketler basıp ambalaja yerleştirir.