Kimyasal Ürünler Kodlama Çözümleri

Kimyasal ambalajlama tesisleri, küçük cam şişelerden büyük hacimli kaplara kadar çok çeşitli ambalaj boyutları ve biçimleri için esnek kodlama çözümleri gerektirir. Çalışma süresi , ambalajlama hattı verimliliği ve toplam sahip olma maliyeti gibi ek faktörler de operasyonun karlılığının korunması bakımından önemlidir.

Videojet, bu sektördeki sayısız ambalaj türüne hitap etmek için en geniş kodlama ve baskı teknolojileri yelpazesini sunar. Hem çalışma süresi avantajı hem de basit kullanılabilirlik sağlayan ürünlerle, Videojet, ekibinizin yazıcılar için daha az zaman harcayıp operasyonlarınıza odaklanmasına yardımcı olur.

Çalışma Süresi Avantajı için tasarlanan Videojet çözümleri, planlanmış üretim süresini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için yüksek çalışma süresi sağlar:
Ambalaj biçimi çeşitliliğini ve ihtiyaçları karşılamak üzere hem odaklanmış hem de esnek üretim için tasarlanmıştır:
  • Performansı en üst düzeye çıkarmak ve basit değişikliğe olanak sağlamak için yazıcının hattınıza yazdırma kafası tutucuları, braketler ve diğer aksesuarlarla basit entegrasyonu
  • Çeşitli ambalaj malzemelerinin gereksinimlerini karşılamak için sektör lideri kimyagerler tarafından geliştirilen çok çeşitli mürekkepler

Metal Kutular
Plastik Şişeler ve Kovalar

Cam Şişeler
Mukavva Kutular ve Tabaklar

Esnek Torbalar ve Poşetler
Oluklu Ambalaj Kutuları / Streç ve Şrink Film

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
0(216) 469 7982