Danaher Hakkında

Vidyard Thumbnail


Danaher Hakkında

Danaher, müşterilerimizin zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmak ve tüm dünyada yaşam kalitesini yükseltmek amaçlarını taşıyan bir bilim ve teknoloji şirketidir.

Videojet 30’dan fazla faaliyette bulunan şirketin oluşturduğu küresel bir ailenin parçasıdır. Bu küresel aile günümüzün en dinamik ve büyümekte olan endüstrilerinin yenilik çalışmalarını başarılı bir şekilde yönetir. Dünyanın her yerinden faaliyette bulunan şirketlerle beraber çığır açıcı işletmelerimiz dört stratejik platform üzerinden faaliyet gösterir:

  • Ürün Tanımlama: Ürünlerin kalitesini artırmak için birincil ve ikincil ambalajlamada yenilikçi ekipman ve çekici renk çözümleri sunar.
  • Su Kalitesi: Suyun kalitesini analiz etmek, sınamak ve yönetmek için araçlar ve dezenfekte etme sistemleri sağlar.
  • Dişçilik: Diş, diş eti, ve yardımcı kemik hastalıklarına tanı koyan, bu hastalıkları tedavi eden ürünler ile ekipmanları sağlar.
  • Yaşam Bilimleri ve Teşhis: Yenilikçi araştırmalar ve klinik araçlarla günümüz bilim insanlarının ve tıbbi profesyonellerin çalışmalarını geliştirir.

Yaşamın Sunduğu Potansiyelin Farkına Varılmasına Yardımcı Olan, kendilerini bu amaca adamış çalışanlarımızla beraber 59.000 kişilik bir Fortune 150 şirketi olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Her gün çeşitli yeteneklerimizi, altyapılarımızı ve görüşlerimizi bir araya getirerek bir fark yaratmaya çalışıyoruz.
Açık Pozisyonları Arayın

Öne Çıkan Videolar
Vidyard Thumbnail
Dünyadaki Rolümüz

Vidyard Thumbnail
One Videojet

  • Ürün Tanımlama Platformu Hakkında
  • Danaher İş Sistemi (DBS)

Ürün Tanımlama Platformu Hakkında

Market raflarında gördüğünüz her 10 üründen 9’unun şirketlerimizin Ürün Tanımlama Platformu imzasını taşıdığını biliyor muydunuz?

Bir Videojet çalışanı olarak, Ürün Tanımlama şirketleri de dahil olmak üzere, Danaher’in faaliyette bulunan şirketleri ile beraber öğrenmek ve kariyerinizi geliştirmek için eşsiz bir fırsata sahipsiniz. Esko, X-Rite, Pantone, Linx, Alltec/FOBA ve Laetus gibi sektörlerinde öncü global şirketler ile beraber Videojet bu platformda yer almaktadır.

Ürün Tanımlama Platformu, ambalajlama değer zincirini oluşturan donanım, yazılım, tüketim malzemeleri ve hizmetlerini bir araya getirerek, pazara binlerce büyük tüketici markası ve ürünlerini sunar. Tüm dünyada 40’tan fazla ülkede binlerce iş ortağı ile birlikte, geleceğine önem veren profesyonellere sonsuz kariyer fırsatları sunuyoruz.

Vidyard Thumbnail

Danaher İş Sistemi (DBS)

Global Danaher Organizasyonunun bir parçası olarak Videojet müşteriler, ürünler, hizmetler, işletmeler ve çalışanlarının sürekli olarak gelişiminin gözetildiği sonu olmayan bir yoldadır.

Danaher’de başarı asla tesadüf değildir. Başarıya ulaşmada kendini kanıtlamış bir sistemimiz var. Danaher İş Sistemi (DBS) adını verdiğimiz bu sistem, kültür ve performans ile ilgili her şeyi yönlendirir. Yaptıklarımız için yönlendirme sağlamak, başarımızı ölçmek ve daha da iyisini yapabilmek için fırsatlar oluşturmak (DBS’nin kendisini geliştirmek dahil) üzere DBS’yi kullanıyoruz.

1980’lerin ortasında Danaher bünyesinde faaliyette bulunan bir şirket, yoğun rekabet ile karşılaştı ve yalın üretimin yeni ilkelerine dayanarak bir gelişim çabasına girişti. Bu girişim kimsenin beklemediği kadar başarılı oldu ve şirketin endüstrisini güçlendirerek Danaher İş Sistemi’ni dünyaya sundu.

Danaher’in temel değerlerine dayanan DBS altyapısı, şirketi hiç bitmeyen bir değişim ve iyileştirme döngüsüne sokar: Özel İNSANLAR, sürdürülebilir İŞLEMLER geliştirerek üstün PERFORMANS elde etmek için harika PLANLAR oluşturur ve birinci sınıf araçlar kullanarak bu planları gerçekleştirir. Üstün performans ve yüksek beklentiler döngüyü devam ettirerek özel kişilerin dikkatini çeker. Tüm çalışmalara kılavuzluk etme, müşteri ilişkilerindeki şu dört önceliğin temelini oluşturan basit bir felsefedir: Kalite, Dağıtım, Maliyet ve Yenilikçilik.