Videojet’te Kariyer

Neden Videojet?


Videojet’te, başarılı olmanız için var gücümüzle çalışırız:

Danaher ekibinin bir parçası olarak, güçlü Danaher İş Sistemi’nde kendinizi geliştirecek ve çok becerikli bir hale geleceksiniz. Videojet ve Danaher çalışanlarının profesyonel gelişimine son derece önem veren üst düzey bir yönetim ekibiyle çalışma fırsatı bulacaksınız. Danaher’in geniş ürün ve servis yelpazesinin, farklı iş gruplarımızda çalışarak anlamlı ve gelişime zorlayıcı çeşitli kariyer fırsatları sunmamıza olanak sağladığını göreceksiniz.

Danaher İş Sistemi – Biz kimiz ve yaptığımız şeyi nasıl yapıyoruz

Danaher İş Sistemi (DBS), 15 yılı aşkın bir süredir uygulanmaktadır ve bir grup üretim iyileştirme aracından gelişmeye başlayıp toplu olarak kim olduğumuzu ve yaptığımız şeyi nasıl yaptığımızı tanımlayan bir felsefe, değer kümesi ve yönetim süreçleri dizisi haline gelmiştir. Başkalarının bu tür kavramlara önem vermeye başladığı zamanlardan yıllar önce biz kendimizi DBS’ye adamıştık. Ayrıca, aynı temel değerlere ve kavramlara sürekli artan bir şekilde bağlılığımızın temelinde, DBS’nin kuruluşumuzda kanıtlanmış ölçülebilir başarılar oluşturma gücünü anlamış olmamız vardır. DBS, bizim başarımızın temel unsurlarından biridir ve sizin başarınızda da önemli bir rol oynayabilir.


Videojet – herkes için doğru şirket değildir – ancak sizin için doğru olabilir:

Bu kuruluş yoğun çalışan, hızlı ve sonuç odaklı bir kuruluştur. Bu kuruluşta çalışanlar yapacaklarını söyledikleri şeyler için değil, yaptıkları şeyler için ödüllendirilir. Motivasyonunuz yüksekse, kaliteye, müşteri memnuniyetine ve sürekli gelişime çok önem veriyorsanız ve ölçülebilir sonuçlar elde etme tutkunuz varsa sizi ekibimizde görmek isteriz.


Videojet’in Avantajı – En İyi Ekip Kazanır

Videojet, eşit fırsat tanıyan bir iş verendir. İş için başvuran hiç kimseye veya hiçbir çalışana ırk, cinsiyet, din, yaş, uyruk, renk, engelli olma, cinsel tercih, cinsel kimlik veya askerlik durumu yüzünden ayrımcılık yapmayız. Herhangi bir ayrımcılığın veya tacizin yaşanmadığı bir iş yeri sağlama konusunda kararlıyız.

Bize Ulaşın

Satış ve Müşteri Hizmetleri:
0(216) 469 7982