• Sınırlı süreli bu müthiş değişim kampanyasını kaçırmayın!

  Eski etiket makinanızı alalım, yerine hattınızın verimliliğini artıracak yepyeni makinaları harika indirimlerle verelim.

 • Yeni Inkjet Yazıcılar. Aşınan parça değişimi olmadan 5 yıl çalışma süresi.

  Videojet’in inkjet yazıcı portföyüne en son eklenen, Long Life CoreTM teknolojisine sahip yazıcılar ile çalışma sürenizi artırırken yatırım maliyetinizi düşürün.

 • Avrupa Birliği'nin Gıda Etiketleme ile İlgili Yeni Uygulamalarına Hazır mısınız?

  13 Aralık 2014'den itibaren, AB'de ürünleri satılan tüm üreticilerin yeni mevzuat kurallarına uymaları gerekiyor.

 • Yeni 50-Watt fiber lazer.
  Bunu 120m/dk hızla yaptığınızı düşünün
  5mm'lik 2D kodlama baz alınmıştır

  7510, sert plastik ve metal malzemeler üzerine, en yüksek hızlarda bile tutarlı biçimde görülmemiş bir lazer markalama kapasitesi sağlar.

 • Karşınızda Yeni 9550 ve Intelligent MotionTM

  Etiketlemede Devrim Niteliğinde!

 • Markanıza yakışan kalitede kodlar basın – Yeni Videojet lazerler buna yardımcı olabilir

  Yeni 3130 ve 3330 CO2 lazerler, tam sizin işinize göredir ve üretimde karşılaştığınız kodlama sorunlarının üstesinden gelmek için ideal çözümdür.

 • Termal Inkjet'te Yenilik... sadelik ve yüzey çeşitliliği

  Videojet 8610 dünyada termal inkjet (TIJ) sadeliğini ve MEK endüstriyel mürekkep performansını bir araya getiren ilk yazıcıdır.

 • Yeni Ultra High Speed yazıcılarımız

  Bir önceki modelinden %40 hızlı olan yeni UHS’miz, çoğu işlemin hızdan ödün vermeden üçüncü bir kod satırı eklemesini olanaklı kılmaktadır.

 • Yeni CleanFlow™ yazdırma kafamız ile daha uzun süre kesintisiz çalışabilirsiniz

  Patentli CleanFlow™ yazdırma kafamız, sıradan yazıcıların kapanmasına yol açabilecek mürekkep birikmesinin azalmasına yardımcı olur. Yeni 1550, 1650 ve yeni UHS yazıcılarda kullanılabilir.

1000 Serisi Inkjet Yazıcı
SÜREKLİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ YAZDIRMADA SON YENİLİK

Yeni Videojet 1550 /1650 yazıcılar, gerçek hayattaki hedefleriniz göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Artık kullanım dışı kalma süresini en düşük seviyeye indirebilir, gerçek kullanılabilirliği artırabilir ve rutin olan bakıma güvenebilirsiniz.

Kodlama Hataları
HER ZAMAN DOĞRU KOD

Videojet kodlama sistemlerinde bulunan Kod Güvencesi ile tanışın ve ürünlerinizin üzerine doğru kodun uygulandığına emin olun.

Videojet Servis Teknisyenleri
YERİNDE SERVİS İSTEYİN

Bir teknisyene mi ihtiyacınız var? Bir Videojet teknisyeninden hemen yerinde servis hizmeti almak için randevu ayarlayın veya sizin için en uygun olan tarihe randevu alın.