• Zorlu ortamlarda bile yüksek kaliteli kodlar

  Birçok farklı ambalaj malzemesinin zorluklarından, yıkama işlemlerinde oluşan aşırı koşullara maruz kalan hatlara kadar, her ürüne, her seferinde doğru kodlamayı sunacak çözümleri geliştirdik.

 • En karmaşık üretim ortamlarında bile yüksek çalışma performansı için üretilmiştir.

  Nem ve sıcaklığın aşırı olduğu ortamlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmış yazıcılar ile güvenilir ve yüksek kaliteli kodlar elde edin.

 • Yeni UV Lazer ile kullanım ömrü boyunca kod güvenliği ve takibi

  7810 Morötesi (UltraViyole) 2-watt lazer, HDPE/LDPE, ilaç ve tıbbi ambalaj malzemelerinde, ürünlerin kullanım ömrü boyunca takibi için, yüksek hızlı, kalıcı, alfanumerik ve 2 boyutlu seri kodlama-markalama sunar.

 • Ürünleriniz göze hitap etsin

  Şekerleme üretiminiz kadar geniş kodlama çözümleri. Dikkat çeken ambalajlarınız için temiz ve sürekli kodlar sağlar.

 • Yeni Inkjet Yazıcılar. Aşınan parça değişimi olmadan 5 yıl çalışma süresi.

  Videojet’in inkjet yazıcı portföyüne en son eklenen, Long Life CoreTM teknolojisine sahip yazıcılar ile çalışma sürenizi artırırken yatırım maliyetinizi düşürün.

 • Yeni 50-Watt fiber lazer.
  Bunu 120m/dk hızla yaptığınızı düşünün
  5mm'lik 2D kodlama baz alınmıştır

  7510, sert plastik ve metal malzemeler üzerine, en yüksek hızlarda bile tutarlı biçimde görülmemiş bir lazer markalama kapasitesi sağlar.

1000 Serisi Inkjet Yazıcı
MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ INKJET YAZICILARDA EN SON YENİLİKLER

Yeni Videojet 1530/1630 1560/1660 yazıcılar ile 5 yıl boyunca aşınan parça ve bakım masrafı gerektirmeden üretim garantisi. Artık kullanım dışı kalma süresini en düşük seviyeye indirebilir, gerçek kullanılabilirliği artırabilir ve bakım masraflarını azaltabilirsiniz.

Videojet İletişim
BİZE ULAŞIN

Videojet İletişim: Adres, telefon, fax ve email bilgileri.

Videojet Servis Teknisyenleri
TEKNİK SERVİS

Bir teknisyene mi ihtiyacınız var? Bir Videojet teknisyeninden hemen yerinde servis hizmeti almak için randevu ayarlayın veya sizin için en uygun olan tarihe randevu alın.