• Interpack 2014'ü ziyaret etmek için 5 önemli neden Hall 6. Stant A01

  Interpack 2014'te, termal mürekkep püskürtmede dünyada bir ilk ve dış kutu etiketlemesinde sektörde çığır açan bir buluş dahil olmak üzere, kodlama ve markalama teknolojisinde birden çok büyük gelişmeyi açıklıyoruz. 08-14 Mayıs 2014

 • Etiketleme hakkındaki gerçek?
  Daha çok parça ve ayarlama, Daha çok aksilik demektir

  Başka bir yolu daha var.
  Nisan ayında piyasaya sürülüyor – daha akıllı, daha basit bir Yazdır & Uygula etiketleyicisi.

 • Markanıza yakışan kalitede kodlar basın – Yeni Videojet lazerler buna yardımcı olabilir

  Yeni 3130 ve 3330 CO2 lazerler, tam sizin işinize göredir ve üretimde karşılaştığınız kodlama sorunlarının üstesinden gelmek için ideal çözümdür.

 • Thermal Inkjet'te Yenilik... sadelik ve yüzey çeşitliliği

  Videojet 8610 dünyada termal inkjet (TIJ) sadeliğini ve MEK endüstriyel mürekkep performansını bir araya getiren ilk yazıcıdır.

 • Yeni Ultra High Speed yazıcılarımız

  Bir önceki modelinden %40 hızlı olan yeni UHS’miz, çoğu işlemin hızdan ödün vermeden üçüncü bir kod satırı eklemesini olanaklı kılmaktadır.

 • Yeni CleanFlow™ yazdırma kafamız ile daha uzun süre kesintisiz çalışabilirsiniz

  Patentli CleanFlow™ yazdırma kafamız, sıradan yazıcıların kapanmasına yol açabilecek mürekkep birikmesinin azalmasına yardımcı olur. Yeni 1550, 1650 ve yeni UHS yazıcılarda kullanılabilir.

1000 Serisi CIJ Yazıcı
SÜREKLİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ YAZDIRMADA SON YENİLİK

Yeni Videojet 1550 /1650 yazıcılar, gerçek hayattaki hedefleriniz göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Artık kullanım dışı kalma süresini en düşük seviyeye indirebilir, gerçek kullanılabilirliği artırabilir ve rutin olan bakıma güvenebilirsiniz.

Herbs-CIJ-335x200.jpg
HER ZAMAN DOĞRU KOD

Videojet kodlama sistemlerinde bulunan Kod Güvencesi ile tanışın ve ürünlerinizin üzerine doğru kodun uygulandığına emin olun.

Videojet Servis Teknisyenleri
YERİNDE SERVİS İSTEYİN

Bir teknisyene mi ihtiyacınız var? Bir Videojet teknisyeninden hemen yerinde servis hizmeti almak için randevu ayarlayın veya sizin için en uygun olan tarihe randevu alın.